0

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

درباره ما

هر کسب و کاری داستانی دارد، و اما داستان ما ...

داستانِ ما

شرکت آرکا فنون آریا فرتاک با سبقه فنی مهندسی چندین ساله در حوزه اتوماسیون صنعتی، فعالیت حقوقی خود را بطور رسمی از سال ۱۳۹۵ آغاز نمود. ما در این شرکت با تمرکز بر روی ایده های نوآورانه و تکنولوژیکی در حوزه های اتوماسیون صنعتی، مانیتورینگ و ابزار دقیق و سیستم های هوشمند و نیمه هوشمند موفق شدیم در سال ۱۳۹۶ مجوز استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را دریافت کرده و برنامه های توسعه محصول خود را در این فضای تکنولوژی محور دنبال نماییم. ما در ادامه همین روند در این مجموعه، برای پکیج محصولات توسعه یافته خود در حوزه اتوماسیون صنعتی موفق با دریافت مجوز فناوری شدیم.
شرکت آرکا فنون در مدت استقرار خود در شهرک علمی تحقیقاتی موفق به طراحی و تولید پکیج هوشمندسازی اقلیم های گلخانه و مراکز پرورش دام، طیور و شیلات شده و این مجموعه محصول از اواخر سال ۱۳۹۷ روانه بازار گشته و با اخذ استانداردها و تاییده های مختلف در این حوزه به عنوان محصولی سرآمد در میان رقبای داخلی و خارجی خود مورد استقبال بخش وسیعی از مشتریان بالقوه قرارگرفته است.
نیروی های متخصص بخش تحقیق و توسعه شرکت هم اکنون نیز در حال توسعه و معرفی چندین محصول جدید و دانش محور در حوزه های هوشمندسازی و کنترل از راه دور در بخش های صنعتی، کشاورزی و خانگی می باشند.

حوزه های مهارتی آرکا

اینترنت اشیاء
سیستم های هوشمند و نیمه هوشمند
مانیتورینگ و ابزار دقیق
اتوماسیون صنعتی

تیم ما

نیلوفر کریمی
مدیر ارشد اجرایی

نیما اسماعیلی
مدیر تحقیق و توسعه

سید محمد جواد صدر
مدیر بازاریابی و فروش